هشدار! برای استفاده بهتر از این وبسایت، باید JavaScript در مرورگر شما فعال باشد.

به دلیل شرایط سخت اخذ مجوز،برگزاری کنسرت با کیفیت، دست نیافتنی شده است //

به دلیل شرایط سخت اخذ مجوز،برگزاری کنسرت با کیفیت، دست نیافتنی شده است

میدیا فرج نژاد، آهنگساز و نوازنده تار و سه تار در گفت و گو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای ضبط یک اثر موسیقایی هستم که این اثر از  چند روز آینده وارد مرحله ضبط می شود و تا پایان سال جاری روانه بازار موسیقی می شود.

این آهنگساز با اشاره به اینکه در این اثر ارکستر سمفونیک و ارکستر ایرانی با یک دیگر تلفیق شده اند، تاکید کرد: این اثر بر روی اشعاری از فریدون مشیری، هوشنگ ابتهاج و مولانا ساخته شده است،همچنین آهنگسازی بخش ارکستر ایرانی به عهده خودم است و آهنگسازی بخش ارکستر سمفونیک توسط امیرحسین سمیعی انجام می شود.

این نوازنده تار و سه تار درباره محتوای این اثر موسیقایی گفت: این اثر به خوانندگی دکتر محمدرضا شمس ضبط خواهد شد و اشعار بیشتر عاشقانه و عرفانی است، همچنین بیشتر قطعات در دستگاه چهارگاه و همایون است.

فرج نژاد درباره اعضا و نوازندگان این گروه گفت: در این اثر موسیقایی نوازندگان ارکستر سمفونیک، شروین مهاجر، کامران منتظری، محسن پوربخت، پاشا هنجنی، همایون نصیری و…. حضور دارند.

این آهنگساز گفت: همچنین هنوز عنوانی برای این اثر انتخاب نشده است و به زودی اخبار دقیق این آلبوم انعکاس می یابد.

فرج نژاد در ادامه با اشاره به اینکه نسبت به برگزاری کنسرت دلسرد شده است، افزود: متاسفانه به دلیل شرایط سخت اخذ مجوز برگزاری کنسرت خوب آرزوی دست نیافتنی شده است به همین دلیل ترجیح می دهم بیشتر آثار موسیقایی ضبط و ثبت کنم زیرا انتشار آلبوم تاثیر مداوم دارد اما تاثیر کنسرت لحظه ای است اما تا پایان سال جاری و پس از انتشار آلبوم های موسیقی که در دست تولید دارم به همراه گروه سواران به صحنه می رویم.