هشدار! برای استفاده بهتر از این وبسایت، باید JavaScript در مرورگر شما فعال باشد.

محمدعلی بهمنی بادآباد را دکلمه می کند //

محمدعلی بهمنی بادآباد را دکلمه می کند

میدیا فرج نژاد ،آهنگساز در گفتگو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین با اعلام این خبر گفت : آلبوم “بادآباد” با صدای اشکان کمانگری به زودی منتشر می شود که این آلبوم توسط آوای باربد وارد بازار موسیقی می شود .
این آهنگساز در ادامه گفت : در این اثر موسیقایی از اشعار محمد علی بهمنی ، هوشنگ ابتهاج ،بهبهانی ، فریدون مشیری و سعدی استفاده شده است ، که در حال حاضر مجوز اشعار این اثر موسیقایی را گرفته شده است .
میدیا فرج نژاد درباره محتوا و قطعات این اثر موسیقایی گفت :در این آلبوم محمد علی بهمنی اشعار خودشان را به صورت شعرخوانی اجرا کرده اند و این اثر موسیقایی شامل چهار تصنیف و سه آواز می شود .
این آهنگساز درباره نوازندگان این آلبوم گفت : در این اثر زکریا یوسفی ( تار ) ، کامران منتظری ( تنبک ) ، شروین مهاجر ( تار و بم تار ) ، سحر محمدی ( همخوان ) ، اشکان کمان گری ( خواننده ) ، رابعه زند و… از اعضا و نوازندگان گروه هستند .
وی در ادامه گفت : همچنین گروه پژواک با این گروه همکاری می کنند که من نیز به عنوان آهنگساز با این گروه همکاری می کنم .
میدیا فرج نژاد در پایان خاطرنشان کرد : همچنین می خواهیم این اثر موسیقایی را به شکل تصویری منتشر کنیم که امیدواریم این آلبوم مورد توجه مخاطبان قرار گیرد .
میدیا فرج نژاد متولد ۱۳۶۲ از کودکی در خانواده اش با موسیقی آشنا شده . او آموزش های مقدماتی را پیش مادرش که از شاگردان استاد حسن کامکار بوده و پدر بزرگش که به ساخت ساز همت گماشته بود،آموخته است.او دانش آموخته موسیقی در دانشگاه سوره است و ازمحضر استادانی چون کیوان یحیی زاده ،افشارنیا، عطا الله جنگوک، حمید سکوتی بهره برده است.
او همچنین برای تکمیل دانش و فنون نوازندگی، ردیف موسیقی ایرانی، گروه نوازی و تلفیق شعر و موسیقی از محضر استاد محسن نفر استفاده کرده است.